Melinda “çmend” fansat, i fotografon të pasmet në këtë mënyrë

Melinda Ademi, është një këngëtare e re në skenën tonë.

Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi është tejet aktive si me projekte të reja ashtu edhe në rrjetet sociale, shkruan Telalli.info.

Aty modelja sjell për admiruesit e saj imazhe të ndryshme provokuese që në fokus kanë linjat e saj joshëse.

Edhe së fundmi, Merlinda ka realizuar një set fotografish, në të cilat duke në super formë dhe tejet tërheqëse. /Telalli.info/