Më në fund zbulohet se kush është i dashuri misterioz i Santianës dhe ja ҫfarë paska ndodhë me të

Santiana është njëra prej banoreve të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo është përfolur shumë për raportin e saj me Bucin.

Santiana vazhdimisht brenda shtëpisë flet për të dashurin e tij, i cili është zbuluar se kush është.

Por, zbulohet se pas situatës së Santianës me Bucin, ai është zhdukur nga rrjetet sociale.