E tepron Adelina Tahiri, shfaqet si ‘tigër’ në këtë veshje provokuese

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar disa fotografi ku tregon se është bërë gati me dalë.

E veshur ngushtë dhe krejt ‘tigër’, Adelina shfaqet super provokuese.

Burri i saj do të ‘çmendet’ kur ta shoh.