Më në fund e zbulon Leonora Jakupi, ky është mashkulli që e shoqëron kudo që ajo shkon

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se mbrëmë ishte në stadium me vëllanë e saj, i cili e shoqëron në shumë vende.