Mc Kresha po bëhet sërish baba, gruaja e tij publikon foton më të bukur me barkun e fryrë

Erzina tashmë është një personazh shumë i dashur dhe i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur, Mc Kresha.

Erzina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit, barku i saj po duket paksa i fryrë, duke ngritur dyshimet se po bëhet sërish nënë.