Luizi do të acarohet shumë, Kiara rrezikon bebin në bark vetëm për të realizuar një fotografi

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura në shqiptari.

Bukuroshja është shumë e përfolur si për jetën e saj profesionale, ashtu edhe për atë private.

Ajo tashmë e ka konfirmuar se është duke u bërë nënë për herë të parë.

Por, Kiara edhe pse shtatzënë, nuk heziton që të dal edhe në borë vetëm për të realizuar fotografi të bukura.