Lotina Haziri godet sërish, ekspozon asetet e bollshme në këtë veshje provokuese

Lotina është vajza e politikanit të njohur kosovar, Lutfi Hazirit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan Telalli.info.

Tashmë Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.

Lotina me stilin e saj, ka arritur që shpesh të jetë në qënder të vëmendjes të mediave roze.

Një vëmendje të tillë e ka marrë edhe sot.

Sot ajo ka publikuar një foto me shoqet e saj ku po duket tejet e bukur dhe paksa provokative, gjoksi i saj e merr të gjithë vëmendjen. /Telalli.info/