Loredanën e merr malli për Mozzikun, publikon pamje të vjetër nga lidhja me atë

Loredana është një ndër artistet më të njohur në vend dhe jo vetëm.

Ajo është shumë e komentuar edhe për jetën e saj private, sidomos pas ndarjes nga Mozziku.

Lorenda është mjaftë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E së fundmi ajo ka publikuar një foto nga koha kur ishte akoma e lidhur me Mozzikun.