Gruaja e Goldit nuk qenka nuse për shtëpi, shikoni si e ka lënë ballkonin pa pastruar

Ermira Shkodra-Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se nuk e ka pastruar ballkonin nga bora, ose mbase e ka lënë vet të tillë.