Loredana në vend që të plaket, po bëhet më e re, në foton e fundit fytyra po i duket si e foshnjeve

Artistja e njohur, Loredana është një emër shumë i përfolur në botën e show bizzit.

Ajo është ndarë nga Mozziku dhe ka krijuar një lidhje të re dashurie.

Lori vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E në fotografinë e fundit, ajo është shfaqur pa grim dhe fytyra e saj po duket si e foshnjeve.