Lirimi nuk po mund të jetojë larg vajzave, thotë se pa to nuk mund të jetojë dhe qan si foshnje

Lirimi dhe Lulja janë çifti që janë përfolur shumë ditëve të fundit.

Në rrjetet sociale ata deklaruan se i kanë dhënë fund martesës së tyre, shkruan Telalli.info.

Lirimi vazhdon të jetë ‘live’ në rrjetet sociale, me deklarata të ndryshme.

Së fundmi ai ka deklaruar se po i mungojnë vajzat dhe nuk është mësuar të jetojë pa to./Telalli.info/