Liberta duket shumë joshëse, del pa reçipeta

Liberta Spahiu është moderatorja më në zë kosovare.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në top formë.

Liberta vjen çdo herë unik dhe me stil në fotosesionet që realizon.

Se fundim ajo ka publikuar një foto ku shfaqet ndryshe siç jem mësuar të shohim.

Duket se Liberta e ka arritur qëllimin me këtë veshje, pasi ka marrë vëmendjen e shumë komentueseve, ku shihet që ka dalë pa reçipeta, e në pah i del gjoksi i saj i madh.