Learta Jakupi del për kafe më nënën dhe vjehrrën, ja si e përshkruan takimin

Learta Jakupi është nusja më e famshmë në vendin tonë.

Ajo është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me nënën e saj Dritën dhe vjehrrën Shyhrete Behluli duke pirë kafe.

‘Me loçkat’ ka qenë përshkrimi qe ajo i ka bërë kësaj fotografie.