Donaldi bëhet romantik, i propozon martesë Bora Zemanit në premierën e filmit, ajo fillon të qajë

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj, përcjell Telalli.info.

E sonte ka qenë premiera e filmit të tyre të parë, i titulluar “5 herë jo”.

Në këtë natë, Dolandi i ka propozuar asaj martesë dhe ajo e emocionuar i ka thënë “PO”./Telalli.info/