Learta bëhet gati për t’u nisur për në dasmë, i ka bërë flokët kaçurrela të mëdha

Learta Jakupi është nusja më e famshmë në vendin tonë.

Ajo është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se është nisur për dasmë dhe po duket tejet bukur.