Korab Shaqiri përfundon në spital, kjo është gjendja e tij shëndetësore pas intervenimit

Korab Shaqiri është një këngëtar shumë i dashur për publikun.

Në fillim u bë i njohur si djali i Ilir Shaqirit e më vonë si një këngëtar tejet i talentuar.

Ai është mjaftë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografisë së fundit ai ka treguar se ka përfunduar tek mjeku i dhëmbëve dhe pas intervenimit buzëqeshja e tij është bërë edhe më e bukur.