Afrona Dika lajmërohet prap nga pushimet, po duket super-hot

Modelja Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të, shkruan Telalli.info.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo së fundmi ka publikuar pamje ku shihet si një zonjë e vërtet dhe duket në top formë, por gjoksi i saj e merr gjithë vëmendjen./Telalli.info/