Kiara do të ‘plas’ nga xhelozia, Luizi shfaqet në përqafimin e bukuroshes shqiptare

Kiara dhe Luizi janë një ndër çiftet me te preferuar dhe më të komentuar të momentit në Shqipëri.

Dyshja, e cila u njoh gjatë qëndrimit në shtëpinë e BBV, vijon të jetë e lumtur në krahët e njëri-tjetrit dhe shpesh herë ata ndajnë me fansat, copëza nga bashkëjetesa e tyre.

Se fundmi është publikuar një fotografi ku shfaqet Luizi duke e përqafuar Sara Hoxhës, e cila është edhe bashkëshortja e këngëtarit kosovar, Ledri Vulës.

Kjo fotografi është shkrepur gjatë realizimit të filmit ‘Në Kuadër të Dashurisë’, e ku Luizi dhe Sara janë ndër rolet kryesore.

Kiara gjatë tërë kohës është shfaqur xheloze me Luizin, e cili do të jetë reagimi i saj kur ta shoh këtë përqafim të burrit të saj me Sarën?

Kësaj radhe ndoshta do ta mirlutpi Kiara , pasi ky përqafim është siç thoshte Luizi ‘në kuadër të lojës’.