Këta janë dy të dyshuarit që e rrahën për vdekje 18-vjeçarin në Podujevë (FOTO)

Lulzim Zejnullahu, 18-vjeçar, mbeti i vdekur si pasojë e lëndimeve nga dy të dyshuar të moshës së mitur.

Fejzullahu u dërgua për trajtim në spital, pasi mori lëndime të rënda.

Tashmë i ndjeri vdiq të shtunën, pasi nuk i përballoi plagëve të marra. Në një video të shpërndarë nga mediat, Zejnullahu shihet të jetë goditur me shufër metalike pamëshirshëm nga njëri prej të dyshuarve.

Gazeta Insajderi ka mësuar se dy të dyshuarit janë Artiol Abdullahu dhe Elton Kadriu.