Kejsi shfaqet me një pamje të rrallë nga shtëpia e saj, Stresit do t’i bëhet ‘pikë’ të jetë aty

Kejsi është ish e dashura e reperit të njohur shqiptar, Stresit.

Historia e tyre u bë shumë më njohur nga hyrja e reperit në Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se tashmë gjithçka mes Kejsit dhe Stresit ka përfunduar.

Kejsi vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur me pizhama dhe po duket tejet bukur.