Gëzimja paska shtuar goxha peshë, i dalin tulat!

Gëzimja është reja e këngëtares Rëmzie Osmani dhe ky fakt e ka bërë mjaftë të njohur për publikun e gjerë.

Gëzimja, ka një faqe me shumë ndjekës në Instagram, ani pse nuk është aktive si rejat e tjera të estradës.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në fotografinë Gëzimja shfaqet e veshur me fustan të ngushtë e të gjatë.

Duket se Gëzimja paska shtuar goxha peshë.

Kjo pasi në këtë veshje asaj i kanë dal ‘tulat’.