Kaq kohë pasi u bë nënë, Aida bëhet nusja më e bukur, do t’ia kënaq zemrën burrit e vjehrrës

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive në mbrëmje të ndryshme muzikore dhe në ahengje familjare.

Aida ka paralajmëruar projektin e radhës e veshur në veshje nusërie.

Ajo me këtë veshje duket nusja më e bukur.