Kaq bukur e ka rregulluar, dalin pamjet nga shtëpia e Gjikos dhe Elitës për festat e fundvitit

Pamje nga shtëpia e Gjikos dhe Elitës për festat e fundvitit.

Elita dhe Gjiko janë një nga çiftet me të përfolura në median rozë.

Elita ka ndarë me ndjekësit një video në ‘Instagram’ ku tregon shtëpinë e saj për festat e fundvitit.

Ajo se bashku më Gjikon dhe fëmijët ka rregulluar pemën e fundvitit.

“Është sezoni për të shkëlqyer” shprehet moderatorja, andaj dhe ndjekësit e komplimetuan tejet shumë.