Ajo dhe Geti po bëjnë jetë ëndrrash, Marina shpërndan pamje nga shtëpia e tyre luksoze

Pamje nga shtëpia luksoze e Getit dhe Marinës.

Çifti simpatik Geti dhe Marina jetën e tyre personale mundohen ta mbajnë mjaftë private.

Por, ndonjëherë Marina na tregon më shumë rreth jetës së tyre.

Së fundmi Marina, publikoi disa pamje nga shtëpia e tyre, ku duket e dekoruar për festat e fundvitit.

Kujtojmë që çifti jetojnë në Tiranë se bashku me vajzën e tyre simpatike Marget.