Kaltrina shfaqet e veshur e tëra me të zeza, por për disa foto vendin e ka bërë krejt ‘hallakamë’

Moderatorja Kaltrina Mikushnica është një ndër më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër.

Kaltrina po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet nga përditshmëria e saj.

Në fotografitë e fundit ajo shihet e veshur e tëra në të zeza dhe është fotografuar në një vend që ajo e ka quajtur ‘hallakamë’.