“Jo si ti nuk është asnjë”, thotë Hekuran Krasniqi me këngën e re

Këngëtari i njohur, Hekuran Krasniqi e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Jo si ti nuk është asnjë”, titullohet kënga e tij e re, tekstin dhe muzikën e së cilës e ka realizuar vet Krasniqi.

Ai kësaj kënge ia ka realizuar edhe videoklipin të cilin mund ta shihni më poshtë: