Jo nga Andi, Gresa merr lulet dhe puthjen më të zjarrtë që ka marrë ndonjëherë

Pushimeve verore duket se iu erdhi fundi edhe për Gresa Hotin.

Ajo së fundmi postoi një fotografi nga Aeroporti i Prishtinës, ku pritej me lule e shumë dashuri nga nëna e saj.

Bukuroshja shihet tejet e lumtur, derisa merr lulet me aromën më të bukur në jetën e saj.

Kujtojmë që pas ndarjes nga Andi, Gresa i është përkushtuar shumë familjes.