I reklamon të pasmet, Ariana ka vendosur ta çmend Ermalin me postimin e fundit

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante e me plot sharm.

Sot ajo ka publikuar një fotografi nga prapa e cila duket se do ta bëjë xheloz Ermalin.