Burri i hajrit, Adelina Tahiri nuk e ka ndërmend t’i ndahet jetës së ‘lluksit’

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, gjë e cila nuk ishte e vërtetë, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E se Adelina bën jetë luksoze shihet edhe në papuçet firmato që ka veshur.