Harrojeni vajzën e vjetër me kaçurrela, Arta Elezaj ndryshon komplet pamjen, s’do ta njihni

Arta Elezaj, njihet në publik për format e saj trupore tejet tërheqëse.

Ajo komentohet shumë në media për jetën e saj luksoze.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Arta në fotografinë e fundit ka treguar se i ka drejtuar flokët dhe po duket shumë ndryshe.