Harrojeni Arta Nitajn, motra e saj e mbuluar muslimane e devotshme qenka një super-loçkë, s’do të mund t’i hiqni sytë nga ajo

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, shkruan Telalli.info.

Arta është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe gjithmonë plot stil.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit disa fotografi ku shfaqet super joshëse.

Ajo së fundmi ndau një fotografi me një vajzë me mbulesë, duke shkruar “ motra”./Telalli.info/