Gresa bëhet gati për të dalë, kaq bukur po duket sa Andi do të pendohet që është ndarë nga ajo

Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se është bërë gati për të dalë dhe po duket tejet bukur.