Gold AG do të ‘çmendet’, zbulohet se kush është mashkulli me të cilin ka dalë nusja e tij

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet se ka dalë me djalin e saj dhe Goldit me gjasë do t’i pëlqejë kjo pamje shumë.