Fero i është kthyer fesë, Arbenita i bëhet nuse tamam për qejfin e tij

Arbenita dhe Fero kanë qenë dyshja më e përfolur ditëve dhe javëve të fundit në vendin tonë.

Fero u akuzua për dhunë ndaj Arbenitës, me ç’rast edhe iu caktua masa e paraburgimit prej 30 ditësh, por më pas u lirua.

Edhe pas kësaj, Arbenita po vazhdon të qëndrojë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E së fundmi ajo është shfaqur me veshje tradicionale dhe po duket tejet bukur.