Donaldi do t’i bie pishman që e la, Trixa duket më seksi se kurrë më parë teksa ekspozon gjoksin

Beatrix Ramosaj është këngëtare shumë e njohur për publikun shqiptar.

Ajo u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother VIP Albania.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.

Në fotografinë e fundit ajo ka zbuluar paksa gjoksin dhe po duket tejet atraktive.