Engji lajmërohet nga dasma, është mbushur me ‘dukat’ sa ia mori vëmendjen edhe nuses

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin e këngëtares dhe po ia del shumë mirë.

Engji është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish.

Në fotografinë e fundit ajo shihet në një dasmë dhe vëmendjen mori zinxhiri i saj shumë i trashë në qafë.