Engji ka zgjedhur fustanin më ekstravagant në dyqanin e Leartës, por trupi i saj po duket shumë i ‘deformuar’

Engjëllusha Salihu është njëra ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura në vend.

Ajo është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Engji është shumë active në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një fustan shumë ekstravagant, por trupi i saj nuk po duket edhe aq mirë.