Elita Rudi nuse për qejfin e burrit e vjehrrës, e dëshmon sërish sa e zonja është në kuzhinë

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo ka treguar se sa e zonja është në kuzhinë.

Përmes një postimi ka treguar se çfarë ka përgatitur sonte për darkë.