E veshur me miniq dhe në krahët e një mashkulli tjetër, Lola do ta ‘çmend’ Dautin me këtë veprim

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një miniq dhe po duket tejet bukur.