Edona po e shijon qëndrimin në Amerikë, shfaqet në përqafimin e personit më të dashur

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Përmes një postimi ajo tregoi se ka shkuar në Amerikë dhe tani ka publikuar pamje të bukura nga atje, duke u shfaqur në përqafimin e vajzës së saj.