E veshur me fustan të tejdukshem e me gjoksin zbuluar, Olta do ta ‘çmend’ Dorin sonte

Olta Gixhari është një personazh shumë i përfolur në publik.

Aktorja u bë akoma më e famshme pas pjesëmarrjes së saj në Big Brother VIP Albania, shkruan Telalli.info.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur dhe atraktive.