E pranon Edona James: Jam ‘femër e gumës’, kam investuar në trup 100 mijë euro

Banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Edona James, tashmë ka fituar simpatinë e publikut.

Ajo po konsiderohet si njëra nga banoret më të sinqerta në shtëpi, për atë që ka transmetuar nga fillimi.

Trangjinorja nga Suhareka po pëlqehet për fjalët spontane e po ashtu edhe për afërsinë me banorët e tjerë.

Së fundmi ajo po qëndronte në oborr me Bleron dhe Adrin, ku edhe po fliste duke thënë se është ‘femër e gumës’.

E njëjta shton se nuk e ndjen të ftohtin tani pasi është ‘femër e gumës’ dhe se ka investuar në trup 100 mijë euro.

Kjo ka bërë që të qeshin dy konkurrentët e tjerë, meqë James po i pranon ndërhyrjet.

Edona ndryshe për këtë kohë është shpallur edhe e preferuara e publikut bashkë me Gani Gërminë e Bleron.