E keni menduar me të re, por nuk do ta besoni se sa vjet po i bën sot Anita Haradinaj

Ja sa vite mbushi sot bashkëshortja e Ramush Haradinajt, Anita.

Anita Haradinaj eshte nje nga moderatoret me te njohura qe se fundmi nuk eshte aktive ne profesionin e saj.

Por, vitin e kaluar ajo ishte opinioniste e programit Big Brother Vip Kosova ndersa mori pjese edhe ne Dancing with the Stars.

Sot, Anita feson ditelindjen dhe mori urime te shumta nga miqte, familjaret dhe fansat.

Ajo ka mbushur 43 vite jete, ndersa duket si vajze e re.