Duda Balje provokon rëndë, shfaqet e veshur me fustan të ngushtë dhe ekspozon linjat e saj

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të ngushtë.

Ajo në këtë fotografi po duket më e bukur dhe atraktive se asnjëherë më parë.