Diten kur do të nisë Big Brother VIP Kosova, Anita ka zgjedhur ta bëjë këtë veprim

Anita Haradinaj është një prezantuese shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo edhe këtë vit do të jetë opinioniste e Big Brother VIP Kosova.

Anita sonte do të jetë në hapjen e këtij sezoni të Bigut.

E para kësaj, ajo ka vendosur qe të kalojë kohë më shoqërinë e saj.