Butrint Imeri bëhet me të dashur të re, më të bukur nuk keni parë

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri për festën e Bajramit i ka bërë vetes një dhuratë.

Bëhet fjalë për një veturë luksoze, të markës Ferrari, gjë të cilën e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në Instagram.

“Unë dhe kësulëkuqja ime e re Rari ju urojmë Fiter Bajramin”, ka shkruar ai.