Buqetë me lule, çokollatë dhe letër dashurie, Azemi e bën me lot Albën me këtë suprizë (VIDEO)

Azemi dhe Alba janë dy banorët më të përfolur të Big Brother VIP Kosova.

Ata janë shumë të pëlqyer nga publiku dhe janë të pranishëm gjithandej në rrjetet sociale, shkruan Telalli.info.

Azemi ka qenë ai që ia ka shprehur pëlqimin Albës, e që kjo e fundit ende nuk ka deklaruar diçka të tillë.

Ndërkaq, sonte Azemi i ka bërë një suprizë Albës, duke i dhuruar buqetë me lule, çokollatë dhe një letër dashurie.

Ky ka qenë një moment i cili e ka emocionuar shumë Albën./Telalli.info/