‘Boll ke ma’ Xhuli tregon kush ia ka ‘rrëmbyer’ zemrën

E ftuar në dasmën e çifti Alisa dhe Urime, Xhuli përveç urimit të bërë për ta, bisedoj pak edhe për të rejat në jetën e saj.

Xhuli pa hezituar tregoj se është në një njohje me një djalë, i cili nuk është aspak fytyrë publike.

“Jam ne vëzhgim me dike, qe mendoj qe mund te jete…..”

Ende nuk ka diçka konkrete nga Xhuli, por si duket në heshtje ajo po e shijon këtë lidhje.