Big Mama “bomba” e natës së Vitit të Ri, është gati të “shpërthej” me këtë pamje të zjarrtë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Humba e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka bërë atë shumë të përfolur, madje ajo ka pranuar se ndihet shumë mirë.

Në fotografinë e fundvitit, Big Mama po duket më e bukur dhe më e zjarrtë se asnjëherë më parë.