Beart Rexhepi merr epitetin baba për herë të parë

Beart Rexhepi sot po përjeton ndjesinë më të veçantë në jetën e tij.

Ai ka marrë epitetin baba nga vajza që i erdhi në jetë në orët e vona të mbrëmjes.

Bearti ndau vet postimin në Instastory, duke shkruar “Momentin që pashë sytë e tu dhe shtrëngove gishtin tim me dorën tënde të vockël, ma more zemrën përgjithmonë, dashuria ime princesha ime”.